Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

ROVUS istorija

ROVUS istorija

ROVUS pradžia siekia 2005 metus, kai įmonė „Studio moderna“ atkreipė dėmesį į rinkoje besiformuojantį vis didesnį valymo prietaisų ir įrankių poreikį. Taip gimė mintis sukurti naują prekės ženklą – ROVUS, kuris neilgai trukus užkariavo žmonių simpatijas.

Pirma ROVUS prekė, kurią sukūrėme ir pristatėme pirkėjams – AQUA POWER dulkių siurblys. Ši per televizijos reklamą rodyta prekė sulaukė didžiulio pirkėjų susidomėjimo dėl savybės taip pat pasirūpinti švaresniu ir gaivesniu namų oru. Tuo metu tai buvo vienas pažangiausių dulkių siurblių su aukštos kokybės vandens filtravimo sistema ir keliais skirtingais įprastais filtrais bei HEPA filtru. Tobulėjant technologijoms ši prekė iki 2013 metų buvo atnaujinta dar du kartus ir visą šį laiką sulaukė palankių įvertinimų iš klientų, kurie vertina namų švarą.

ROVUS sėkmę puikiai patvirtina faktas, jog per paskutiniuosius metus pardavėme virš XXX prekių. Teigiami atsiliepimai, kurių sulaukėme iš klientų, pasufleravo naują sritį, kurią tikrai verta tobulinti ir plėtoti. Siekėme patenkinti vis didesnį inovatyvių, veiksmingų ir unikalių prietaisų, kurie gerokai palengvintų valymą ir per pusę sutrumpintų tvarkymosi laiką, poreikį.
2008 metais pristatėme naują prekę – audinių garinimo prietaisą, kuris buvo tikras naujos kategorijos – vertikalaus lyginimo garais – proveržis.

Savo pažangumą dar labiau įtvirtinome naujos kartos ROVUS prietaisais – SMART POWER savaeigiais siurbliais, kurie pristatė šios kategorijos prekių versijas už prieinamą kainą.
Siekdami dar labiau didinti prekės ženklo žinomumą, 2014 metais pristatėme BLUEPOWER G1 kolekciją. Ją sudarė itin modernūs ir įvairūs prietaisai – nuo sūkurinių, savaeigių ir rankinių siurblių iki garinių prietaisų ir unikalių langų valytuvų.

ROVUS šiandien ir ateityje

Prekės ženklo tobulinimas ir didėjanti prekių įvairovė sulaukė labai palankaus klientų įvertinimo ir paskatino mus plėstis toliau, todėl didžiuodamiesi galime pasakyti, kad ateityje ketinate pristatyti virš 50 skirtingų kategorijų prekių.

Reaguodami į teigiamus klientų atsiliepimus atnaujinome ir patobulinome BLUEPOWER G2 kolekciją, papildėme GOLD garinių ir audinių priežiūros prietaisų kolekciją. Taip pat pristatėme pavienių modernių prietaisų – nuo daugiafunkcių valymo iki namų aplinkos gerinimo.

Ateityje sieksime dar labiau plėsti egzistuojančias valymo, namų ir audinių priežiūros prietaisų kategorijas. Norime žengti dar toliau ir į naujas sritis, tokias kaip asmeninė priežiūra prevencijos prasme, kad visiškai patenkintume savo klientų poreikius.
Nuo pat atsiradimo ROVUS laikosi savo pagrindinio tikslo padėti palengvinti jūsų kasdienybę: ROVUS – LENGVESNIAM GYVENIMUI!

2005

Sukurtas ROVUS prekės ženklas

2006

Sukurta ir pristatyta pirmoji prekė – ROVUS AQUA POWER dulkių siurblys

2008

Pristatytas audinių garinimo prietaisas – nauja rinkos tendencija – vertikalus lyginimas garais

2014

Nauja BLUEPOWER G1 kolekcija

2016

Pristatyta populiari ROVUS prekė – SPRAY šluota

2017

Pristatyta populiari ROVUS prekė – HANDY šildytuvas

2018

Pristatyta populiari ROVUS prekė – ARCTIC oro vėsintuvas

2019

Siekiame kurti sveikus, klientų poreikius atitinkančius ir universalius prietaisus