• Nano garinis prietaisas

  ID: 110012911| SKU: 110012911

  4,54/5 (39)

  ROVUS NANO garinis prietaisas užtikrina modernų ir veiksmingą namų valymą, pašalina kvapus ir sunaikina 99,9 % virusų ir bakterijų. Prietaiso skleidžiami karšti vandens nanodalelių garai kartu su neigiamaisiais jonais iki 10 kartų veiksmingiau įsiskverbia į valomus paviršius.

  Prietaisui suteikiama 30 dienų išbandymo garantija. Drąsiai išbandykite ir įsitikinkite jo privalumais!

  Nemokamas pristatymas
  Skambinkite mums: 8-5 247 6464

  Įprasta kaina: 79,90 €


  Ypatinga kaina: 69,90 €

  Pirkti dabar

Rovus  nano technologija

Išbandykite gilaus valymo veiksmingumą

Inovatyvi ROVUS nanotechnologija yra naujas žingsnis valymo prietaisų pasaulyje.

Ji užtikrina veiksmingą gilų valymą ir nepriekaištingus rezultatus.

Pažangi technologija, pasitelkianti vandens galią

 

Dėl specialios technologijos prietaisas generuoja tolygų, galingą aukšto slėgio garų srautą. Aukštoje temperatūroje ir slėgyje vandens molekulės juda itin aktyviai ir trankosi viena į kitą, kol virsta sausus garus sudarančiomis nanodalelėmis ir susidaro neigiamieji jonai.

 
 

Daugiausia neigiamųjų jonų aptinkama aplink judantį vandenį ir jie dar vadinami „oro vitaminais“. Neigiamieji jonai ištraukia vandenilį iš išorinio virusų baltymo ir lengvai juos sunaikina be jokių chemikalų.

 
 

Dėl specialios technologijos ROVUS NANO skleidžia tik aukščiausios kokybės neigiamuosius jonus! Jie greitai ir veiksmingai pašalina neveiklius mikrobus ir alergenus jūsų namuose, ir tai daro 100 % saugiu, sveiku ir aplinkai draugišku būdu.

 
 

Nanogarai – naujas veiksmingas valymo būdas

 

ROVUS NANO prietaiso skleidžiamus garus sudaro vandens nanodalelės, kurios lengvai įsiskverbia į valomą paviršių ir kruopščiai naikina mikroorganizmus ten, kur įprasti garai negalėtų pasiekti.

 
 
NANOGARAI
ĮPRASTI GARAI

Saugus naudoti įvairiems paviršiams

 

Pasitelkęs pažangią technologiją prietaisas skleidžia ypač sausus garus, kurie per daug nesušlapina paviršiaus ir nepažeidžia grindų dangos. Šie garai džiūsta greitai, todėl puikiai tinka valyti net jautriausius paviršius.

 
 

Apsaugokite ir kruopščiai valykite namus

 

Nors ir švelnus valomiems paviršiams, jis veiksmingai pašalina kvapus ir sunaikina 99,9 % virusų ir bakterijų. Prietaisas pajėgus išnaikinti tokias bakterijas kaip Escherichia coli, Candida albicans ir Salmonella aertrycke. Atsikratykite jų ir gyvenkite švaresniuose ir saugesniuose namuose.

 
 

Paruoškite naudoti per kelias sekundes

 

ROVUS NANO prietaisas paruošiamas naudoti ir įkaista per kelias sekundes. Taip taupote savo laiką ir namų tvarkymas tampa lengvesnis ir veiksmingesnis.

 
 

Palengvinkite gyvenimą su ROVUS nanotechnologija

 
 • Technologija

  Speciali technologija sukuria itin veiksmingas nanodaleles ir neigiamuosius jonus

 • Veiksmingumas

  Pasiekia gilius dangos lygius, giliai valo ir atgaivina paviršius

 • Saugumas

  Galite naudoti visiems paviršiams

 • Higiena

  Veiksmingai pašalina kvapus ir sunaikina 99,9 % virusų ir baterijų

 • Greitis

  Paruošiamas naudoti per kelias sekundes

 • Grąžinimo garantija

  Per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus už bet kurią nenaudotą internetinėje parduotuvėje ar telefonu įsigytą prekę.

 • Išsirinkite jums patogiausią apmokėjimo būdą

  Už prekes sumokėsite atsiimdami savo užsakymą arba naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema. Taip pat galite pirkti išsimokėtinai.

 • Susisiekite su mumis

  Jeigu turite klausimų, mūsų pardavimų vadybininkai padės jums. Skambinkite nemokamu numeriu 880008085.

 • Atsiimkite parduotuvėje

  Internetu užsakytas prekes galite atsiimti jums artimiausioje TOP SHOP, DORMEO ar DORMEO HOME parduotuvėje.

  Ieškoti artimiausios parduotuvės
 • Saugu pirkti internetu

  Mes gerbiame jūsų privatumą ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Patenkinti klientai dalijasi savo patirtimi

 • Rekomenduoju

  Džiaugiuosi įsigijusi Rovus garinį prietaisą, grindų plovimas tapo greitesnis, patogesnis ir lengvesnis - nereikia kaskart plauti ir gręžti grindų šluostės, greitai išdžiūna. Nesunkiai išvalo pridžiuvusius maisto likučius, tai ypač aktualu turint mažų vaikų, kai nespėjama iškart išvalyti prikritusios košės. O po valymo pažiūrėjus į šluostę, matyti kaip puikiai padirbėjo prietaisas, kiek nešvarumų kaskart susikaupia. Rekomenduoju.

  Vilija
 • Man labai patiko

  Man patinka Rovus Nano garinis prietaisas grindims valyti. Kartais nešvarią lipnią vietą reikia perbraukti kelis kartus, tačiau pabaigoje darbas būna atliktas! Puikus prietaisas!

  Milvydas
 • Siūlau visiems

  Šis prietaisas – tikra revoliucija. Kadangi mes jį įsigijome, galiu drąsiai pasakyti, kad namų tvarkymas šimteriopai palengvėjo!! Iš pagrindų galiu išvalyti praktiškai viską – nuo vonios plytelių iki paketo svetainėje. Išvaliusi namus jaučiu, kokie jie švarūs ir gaivūs. Tai tikrai įspūdinga.

  Patricija
 • Idealus

  Šis garinis prietaisas yra puikus – jį taip paprasta naudoti. Nepalieka jokių dryžių, o sausas garas iš tiesų iš karto išdžiūva. Turiu keletą išvaržų, todėl šis lengvas ir pastatomas variantas tikrai gerokai palengvina mano gyvenimą. Dėkojame!

  Benas

Pasiruošę patys įsitikinti pažangios nanotechnologijos privalumais?

 

Rovus Nano garinis prietaisas

Pirkti dabar

Jau veikia 1 parduotuvė ir 4 prekių atsiėmimo centrai!

Kviečiame apsipirkti.