Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

ŠVARAI be chemijos!

ŠVARAI be chemijos! Pasinaudokite iki -60 % nuolaida akcijos prekėms.

Pasinaudokite iki -60 % nuolaida akcijos prekėms.

 
Ponuka končí už o:
[banner_timer]
 

Arctic oro vėsintuvas

Photo
Video

Rovus Arctic yra paprastas naudoti nešiojamas oro vėsintuvas su itin tyliu ventiliatoriumi, kuris atšviežins orą bet kurioje jūsų namų patalpoje. Ventiliatoriaus greitis yra reguliuojamas: galite pasirinkti mažą, vidutinį arba didelį greitį. Prietaisą tiesiog prijunkite prie bet kokio standartinio elektros lizdo ar USB jungtimi ir mėgaukitės gaiviu oru bet kur, kur esate!

Arctic oro vėsintuvas
39,90 €
37,91 € Club5
Pasirinkite
Prekės šiuo metu neturime. Panašių prekių teiraukitės tel.: 8-5 247 6464
 • Trumpa apžvalga
 • PREKĖS APRAŠYMAS
 • Papildoma informacija
 • Techniniai duomenys
 • Likučiai mūsų parduotuvėse
 • Visi apmokėjimo būdai:
Trumpa apžvalga

Rovus Arctic yra paprastas naudoti nešiojamas oro vėsintuvas su itin tyliu ventiliatoriumi, kuris atšviežins orą bet kurioje jūsų namų patalpoje. Ventiliatoriaus greitis yra reguliuojamas: galite pasirinkti mažą, vidutinį arba didelį greitį. Prietaisą tiesiog prijunkite prie bet kokio standartinio elektros lizdo ar USB jungtimi ir mėgaukitės gaiviu oru bet kur, kur esate!

Daugiau informacijos
PREKĖS APRAŠYMAS

Jūsų asmeninis oro vėsintuvas!

ROVUS ARCTIC vėsintuvas maloniai vėsina karštą dieną ir tuo pačiu gerina oro kokybę, jį drėkindamas. Jums nebereiks vargti su daug vietos namuose užimančiais ventiliatoriais, kurie atrodo neestetiškai. Gerokai lengvesnis būdas pasirūpinti komfortiška aplinka – ROVUS ARCTIC vėsintuvas. Tai itin praktiškas ir kompaktiškas prietaisas, skirtas naudoti kaip asmeninis oro vėsintuvas, kurį galite pasistatyti patogiai priešais ar šalia savęs, kad jūsų poilsio ir darbo vieta taptų maloniai gaivi ir vėsi.

Pasirinkite Jums tinkamiausią vėsumą

Nuo šiol norėdami atvėsti galėsite nebejungti visos kondicionavimo sistemos. Juk tikriausiai puikiai pažįstama situacija, kai patalpoje įjungus kondicionierių, vieniems yra vis dar per šilta, o kitiems per šalta. Ir nieko keista, nes netinkamai naudojant kondicionierius, gerokai padidėja peršalimo ir kitų panašių sveikatos problemų rizika. To nenutiks su ARCTIC COOLER, nes jis skirtas asmeniniam naudojimui, t. y. pasistačius prie savęs ir pasirinkus sau tinkamiausią vėsinimo intensyvumą. Beje, jį naudoti galite ir atsidarę langus, kad aplinkui jus cirkuliuotų ne tik vėsesnis, bet ir grynesnis oras.

Vėsinkite naudodami paprastą vandenį

O kur dar gerokai padidėjusios energijos sąnaudos ir papildomos išlaidos, kurių reikalauja šaldomosios kondicionierių medžiagos, kruopšti kondicionavimo sistemų priežiūra (tai būtina, kad joje nesiveistų mikrobai ir bakterijos)..? Ir priešingai – kompaktiškąjį ARCTIC COOLER vėsintuvą prižiūrėti itin lengva, nes orui vėsinti naudojamas paprasčiausias vanduo.

ARCTIC COOLER sužavės ir ventiliatorių mėgėjus. Iš tiesų įprasti ventiliatoriai oro nevėsina, o tik padidina jo judėjimo greitį, taip sukeldami vėsesnio oro įspūdį. Kaip veikia ARCTIC COOLER vėsintuvas? Į talpyklą įpylus paprasto šalto vandens, šis susigeria į filtrą, pro kurį pučiamas oras tampa gerokai vėsesnis. Paprasta ir itin veiksminga!

Įvairiems gyvenimo atvejams

Beje, ROVUS ARCTIC vėsintuvas nepakeičiamas ir gyvenimo pokyčių atveju, kintant organizmo poreikiams, pavyzdžiui, moterims nėštumo metu, menopauzės periodu, kai vargina karščio bangos ir norisi greitai atsivėsinti.

Ir tai dar ne viskas – ROVUS ARCTIC galite naudoti ir kaip drėkintuvą arba šviestuvą.

Drėkintuvas

Pro vandens sudrėkintą filtrą pučiamas oras yra gerokai vėsesnis, todėl vieta, kurioje veikia šis prietaisas, tampa gaivesnė. Be to, oras taip pat tampa drėgnesnis, taip sukuriamas dar didesnis komfortas.

Šviestuvas

Prietaisą galite naudoti ir kaip naktinę lempą ar stilingą šviečiantį kambario interjero akcentą. Spausdami švieselės mygtuką pasirinkite, ar norite, jog prietaisas šviestų viena spalva, ar veiktų besikeičiančių spalvų režimu. Vėsintuvą taip pat galite naudoti ir be švieselės.

ROVUS ARCTIC vėsintuvas yra lengvas prietaisas, jo veikimo greitį galima reguliuoti ir prisiderinti jums patogiausią. Pripildžius pilną talpyklą ir nustačius mažiausią ventiliatoriaus intensyvumą prietaisas veikia iki 6 valandų.

Privalumai:

 • Atlieka 3 funkcijas: vėsina, drėkina, šviečia.
 • Praktiškas asmeninis oro vėsintuvas.
 • Kompaktiškas ir lengvai pernešamas į kitą vietą.
 • Paprasta naudoti ir lengva valyti.
 • Vėsinimui naudojamas paprasčiausias vanduo.
 • Jungiamas į standartinį elektros lizdą arba USB jungtį.
 • Galima pasirinkti vieną šviestuvo spalvą arba besikeičiančių spalvų režimą.

Prietaiso naudojimas:

 • Pastatykite prietaisą ant pakelto paviršiaus, pavyzdžiui, stalo, rašomojo stalo ar spintelės. Tai geriausias būdas vėsinti erdvę greičiau.
 • Į talpyklą įpilkite paprasto šalto vandens iš krano (rekomenduojama tai daryti su ąsočiu ar matavimo indeliu), kuris sugers jį į filtrą, pro kurį pučiamas oras tampa gerokai vėsesnis.
 • Įpylę vandens į talpyklą ir prieš naudodami prietaisą palaukite bent 3 minutes, kol filtras prisigers vandens. Tai leis greičiau generuoti vėsų orą.
 • Kištuką įjunkite į elektros lizdą, arba naudokite USB jungtį ir ją įkiškite į elektros šaltinį (pavyzdžiui, įkroviklį-akumuliatorių ar kompiuterį).
 • Nuspauskite įjungimo / išjungimo mygtuką.
 • Ventiliatoriaus greitis yra reguliuojamas: galite pasirinkti mažą, vidutinį arba didelį greitį. Lemputės šalia mygtuko rodo, kuris greitis pasirinktas (nuo 1 iki 3 degančių lempučių).
 • Įrenginio skleidžiama šviesa yra reguliuojama. Galite pasirinkti vieną spalvą arba besikeičiančių spalvų režimą. SPALVŲ TVARKA: mėlyna, raudona, balta, žalsvai mėlyna, violetinė, geltona, žalia.
 • Prieš išjungiant prietaisą rekomenduojama 5 minutes palaikyti nustačius didelį greitį, kad išdžiūtų filtras.
 • Baigę naudoti prietaisą dar kartą nuspauskite įjungimo / išjungimo mygtuką ir išjunkite vėsintuvą.
 • Pripildžius pilną talpyklą ir nustačius mažiausią ventiliatoriaus intensyvumą prietaisas veikia iki 8 valandų.
Papildoma informacija
 • Pastaba. Labiausiai vėsinama yra už kelių pėdų priešais prietaisą esanti vieta.
 • Filtrą reikia keisti bent kas 6 mėnesius.
Techniniai duomenys
Papildoma informacija Matmenys: 17 x 17 x 17 cm.
Galia: 5 V DC, 7,5 W.
Filtrą reikia keisti bent kas 6 mėnesius.
Garantija: 24 mėn.
Kilmės šalis: Kinija.
Likučiai mūsų parduotuvėse
Visi apmokėjimo būdai:

Siūlome šiuos apmokėjimo už prekes būdus:

Elektroninė bankininkystė

Apmokėti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

Atsiskaitymas kurjeriui pristatymo metu

Už prekes galėsite atsiskaityti kurjeriui pristatymo metu:

 • Pasirinkę LP Express kurjerius galėsite atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele.
 • Pasirinkę DPD pristatymo būdą galėsite pirkti išsimokėtinai, atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele.

Atsiskaitymas banko kortele LP EXPRESS terminale

Apmokėti užsakymą galėsite siuntų terminale, prieš atsiimant siuntą. Primename, kad terminaluose atsiskaityti galima tik banko kortele.

Pirkėjų atsiliepimai 3 atsiliepimai (-ų)

5

3 Atsiliepimas (-ai)

3 prekė (-ės)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

1 1 žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

thean

www.dormeo.lt

Turime naudoti „Rovus“
„Super įtaisas“ yra puiki vieta atvykti ir atlikti svarbų vaidmenį.

Jurga

www.topshop.lt

Rekomenduoju
Man visai patinka, į talpą vandeniui dedu mažus ledukus, tai tikrai vėsina. Galima nusikreipti/reguliuoti oro srautą, yra kaip lemputę, tylokai dirba.
Pasiteisino, sakyčiau, bet tai tikrai ne kondicionierius ir jo neatstos.

thean

www.topshop.cz

Nešiojamas oro aušintuvas Rovus
"Super Gadget" kelioms karūnoms ir pakeisti brangius įrenginius.

3 prekė (-ės)

Mūsų parduotuvės veikia kaip prekių atsiėmimo punktai!

Kviečiame apsipirkti