"/>

ROVUS NANO linija

Rūpinasi kiekviena jūsų namų dalimi

Nano Line Product

Išbandykite gilų ir veiksmingą valymą

 

Inovatyvi ROVUS NANO prietaisų linija – tai naujas žingsnis į valymo pasaulį. Veiksmingi, aplinkai palankūs ir pinigus taupyti padedantys prietaisai padės sukurti švaresnę ir saugesnę namų aplinką jums ir jūsų šeimai.

 
 
  • Sunaikina iki 99,9 % virusų ir bakterijų

  • Palanku aplinkai

  • Ekonomiška

 
 

Keturios technologijos ir nepriekaištingas valymas – ROVUS NANO padeda kurti sveikesnę, saugesnę ir malonesnę aplinką.

 
Nanogarai

Mikroorganizmai nematomi akimis, tačiau gali būti kenksmingi. Pažangi nanogarų technologija leidžia sunaikinti iki 99,9 % bakterijų ir mikrobų. Garus sudarančios vandens dalelės yra ypač smulkios, todėl gali gerokai giliau įsiskverbti į valomą paviršių ir sunaikinti mikroorganizmus ten, kur paprasti garai to padaryti nepasiekia.

Nanogarų technologija

Nanogarai

 
 
HEPA H13 filtras

Namuose praleidžiame daug laiko, todėl labai svarbu pasirūpinti oro kokybe. Aukštos kokybės HEPA H13 standarto filtras sulaiko iki 99,95 % net labai smulkių nešvarumų dalelių, o antibakterinė medžiaga saugo nuo mikroorganizmų dauginimosi.

Apsaugokite savo namus

HEPA H13 filtravimas

 
 
 
Jonizavimas

Dulkės, bakterijos, žiedadulkės – tai tik dalis alergenų ir kitų nepageidaujamų dalelių, kurios gali cirkuliuoti jūsų namų ore. Jonizatorius gamina neigiamuosius jonus ir paskleidžia į orą. Neigiamieji jonai pritraukia teigiamai įkrautas daleles, tokias kaip jau minėtos dulkės, žiedadulkės ir pan. Tapusios sunkesnės, dalelės nukrinta ant žemės ir nebecirkuliuoja ore.

Sukurkite saugesnę aplinką

Jonizavimas

 
 
UV-C spinduliai

Nepageidaujamų mikroorganizmų gali būti ne tik ore, kuriuo kvėpuojate, ar ant paviršių, kuriais vaikštote, bet ir jūsų lovoje. UV-C spinduliai sunaikina 99,9 % mikroorganizmų. Kurkite saugią namų aplinką ir rūpinkitės gera artimųjų savijauta.

Miegokite be rūpesčių

UV-C spinduliai

 
 
 

Pasiruošę susipažinti su visais ROVUS NANO prietaisų privalumais?