ROVUS NANO linija

Rūpinasi kiekviena jūsų namų dalimi

Nano Line Product

Išbandykite gilų ir veiksmingą valymą

 

Inovatyvi ROVUS NANO prietaisų linija – tai naujas žingsnis į valymo pasaulį. Kurkite saugius ir nepriekaištingai švarius namus.

 
 
  • Sunaikina iki 99,9 % virusų ir bakterijų

  • Palanku aplinkai

  • Ekonomiška

 
 

Nešvarumų gali būti visur – ore, kuriuo kvėpuojame, lovoje, kurioje miegame, ar ant grindų, kur žaidžia mūsų vaikai.

Pažangi technologija, pasitelkianti karštų garų jėgą

 

ROVUS NANO prietaisas skleidžia tolygią karštų garų srovę. Dėl aukštos temperatūros ir slėgio vandens dalelės smarkiai trankosi viena į kitą garų kameroje, kol tampa ypač mažos ir virsta sausais garais, papildytais neigiamaisiais jonais.

 
 

Daugiausia neigiamųjų jonų aptinkama aplink judantį vandenį ir jie dar vadinami „oro vitaminais“. Neigiamieji jonai ištraukia vandenilį iš išorinio virusų baltymo ir lengvai juos sunaikina be jokių chemikalų.

 
 

Dėl specialios technologijos ROVUS NANO skleidžia tik aukščiausios kokybės neigiamuosius jonus! Jie greitai ir veiksmingai pašalina mikrobus ir alergenus jūsų namuose, ir tai daro 100 % saugiu, sveiku ir aplinkai palankiu būdu.

 
 

Nanogarai – veiksmingo valymo naujovė

 

ROVUS NANO prietaiso skleidžiamus garus sudarančios vandens dalelės lengvai įsiskverbia į valomą paviršių ir kruopščiai naikina mikroorganizmus ten, kur įprasti garai negalėtų pasiekti.

 
 
Nanogarai
Įprasti garai

Apsaugokite savo namus

 
Galima naudoti įvairiems paviršiams

ROVUS NANO prietaiso skleidžiamus garus sudarančios vandens dalelės lengvai įsiskverbia į valomą paviršių ir kruopščiai naikina mikroorganizmus ten, kur įprasti garai negalėtų pasiekti.

 
 
Sterilizuokite namus

Nors ir švelnus valomiems paviršiams, jis veiksmingai pašalina kvapus ir sunaikina 99,9 % virusų ir bakterijų. Prietaisas pajėgus išnaikinti tokias bakterijas kaip Escherichia coli, Candida albicans ir Salmonella aertrycke.

 
 

Greitai paruošiamas naudoti

 

Prietaisas greitai kaista ir pradeda skleisti tolygią nanogarų srovę, taupydamas jūsų laiką ir suteikdamas sklandumo namų tvarkymo darbams.

 
 

Pasiruošę susipažinti su ROVUS NANO garų technologijos privalumais?