ROVUS NANO linija

Rūpinasi kiekviena jūsų namų dalimi

Nano Line Product

Išbandykite gilų ir veiksmingą valymą

 

Inovatyvi ROVUS NANO prietaisų linija – tai naujas žingsnis į valymo pasaulį. Pasirūpinkite sveikesniais ir saugesniais namais. UV-C spinduliai naikina mikroorganizmus 99,9 % veiksmingumu.

 
 
  • Sunaikina iki 99,9 % virusų ir bakterijų

  • Palanku aplinkai

  • Ekonomiška

 
 

Kurkite saugesnę namų aplinką

 

Namų ore ir ant paviršių esantys mikroorganizmai – virusai, bakterijos, pelėsiai – gali kelti pavojų jūsų sveikatai ir užteršti grindis, lovą, virtuvės stalviršius. UV-C spinduliai prasiskverbia pro mikroorganizmų membraną ir sunaikina jų DNR, stabdydama dauginimąsi ir plitimą. Virusų struktūra paprasčiausia, todėl jie sunaikinami pirmiausia. UV-C spinduliai padeda užtikrinti gilų sterilizavimą. Virusai, bakterijos, erkutės, grybeliai sunaikinami ir sukuriamas saugesnis paviršius.

 
 

Miegas be nepageidaujamų „svečių“

 

Naudokite prietaiso UV-C spindulių funkciją lovai valyti ir galėsite miegoti ramiau. Tegul virusai, bakterijos, dulkių erkutės nedrumsčia jūsų miego. Sukurkite sau ir savo šeimai saugesnę aplinką.

 
 
Ar žinojote?

Mikroorganizmai nėra atsparūs UV-C spinduliams. Tai aplinkai palankesnis valymo būdas, nes nereikia cheminių valiklių. Pasirūpinkite savo ir šeimos gerove sukurdami sveikesnę namų aplinką.

Pasiruošę susipažinti su UV-C spindulių funkcijos privalumais?