Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

PAVASARINĖ ŠVARA - SU NAUJA JĖGA!

NUOLAIDOS švaros prekėms iki 50 %!

 
[banner_timer]
 

Rovus Nano rankinio siurblio filtrai

Photo
Video

ROVUS NANO rankinis dulkių siurblys yra ypač lengvas ir su bešepečiu varikliu, patvaria baterija ir praktiškais antgaliais, tad namų tvarkymas bus greitas ir nereikalaujantis daug pastangų. Pasirūpinkite specialiai siurbliui skirtais HEPA H13 filtrais, sulaikančiais 99,95 % nešvarumų, ir užtikrinkite tinkamą prietaiso veikimą.

Rovus Nano rankinio siurblio filtrai
7,99 €
Pasirinkite
Skambinkite mums: 8-5 247 6464
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
 • Trumpa apžvalga
 • PREKĖS APRAŠYMAS
 • Likučiai mūsų parduotuvėse
 • Visi apmokėjimo būdai:
Trumpa apžvalga

ROVUS NANO rankinis dulkių siurblys yra ypač lengvas ir su bešepečiu varikliu, patvaria baterija ir praktiškais antgaliais, tad namų tvarkymas bus greitas ir nereikalaujantis daug pastangų. Pasirūpinkite specialiai siurbliui skirtais HEPA H13 filtrais, sulaikančiais 99,95 % nešvarumų, ir užtikrinkite tinkamą prietaiso veikimą.

Daugiau informacijos
PREKĖS APRAŠYMAS

Užtikrinkite sklandų siurblio veikimą

Jeigu jau turite ROVUS NANO rankinį siurblį, tikrai įsitikinote, kad jis lengvas, patogus ir padeda greitai pasirūpinti namų švara. Prietaisui naudojamą HEPA H13 filtrą galima išimti ir išvalyti, tačiau ilgainiui jis susidėvi ir jį reikia keisti. Šiame rinkinyje rasite 2 specialiai ROVUS NANO rankiniam siurbliui skirtus HEPA filtrus.

Pagaminta laikantis aukštų standartų

HEPA H13 filtrai naudojami norint užtikrinti oro kokybę. Itin tankus tinklelis sulaiko 99,95 % net ypač smulkių nešvarumų dalelių, todėl atgal į aplinką išpučiamas oras yra švarus ir gaivus. Įprasti dulkių siurblių filtrai sulaiko tik dulkes ir purvą, o HEPA H13 filtras – žiedadulkes, dulkių erkutes ir kitus panašius alergenus.

Pakeisti labai lengva

Šie filtrai skirti specialiai ROVUS NANO rankiniam dulkių siurbliui, todėl juos pakeisite labai lengvai. Turėdami atsarginių filtrų galėsite užtikrinti tinkamą ir sklandų prietaiso veikimą ir be didelių pastangų sukurti švarią, jaukią ir saugią namų aplinką sau ir artimiesiems.

Likučiai mūsų parduotuvėse

Lentelėje pateikta informacija yra preliminari, patariame prieš atvykstant įsigyti prekės į parduotuvę prieš tai susisiekti su parduotuvės darbuotojais ir įsitikinti, ar parduotuvėje esantis prekės kiekis yra pakankamas.


Parduotuvių kontaktus matysite lentelėje paspaudę ant pasirinktos parduotuvės pavadinimo arba čia.


Kada galiu tikėtis, kad mano užsakymas bus paruoštas atsiėmimui parduotuvėje?

Jeigu pasirinkote prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą - jūsų užsakytas prekes pristatysime į parduotuvę ir paruošime atsiimti per 2–7 darbo dienas (jeigu prekės puslapyje nėra nurodyta kitaip).

 • Apie paruoštų atsiėmimui prekių pristatymą į parduotuvę jus informuosime trumpąja SMS žinute.
 • Gavę SMS žinutę apie paruoštą atsiimti užsakymą, jį turite atsiimti per 5 darbo dienas. Praėjus 5 darbo dienoms neatsiimtas užsakymas bus atšauktas.

 • Kiek kainuoja prekių atsiėmimas parduotuvėje?

  Pasirinkę šį atsiėmimo būdą už užsakytas prekes sumokėsite patogia internetinės bankininkystės sistema. Pasirinkus prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą pristatymas jums nieko nekainuos.

  Visi apmokėjimo būdai:

  Siūlome šiuos apmokėjimo už prekes būdus:

  Elektroninė bankininkystė

  Apmokėti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

  Atsiskaitymas kurjeriui pristatymo metu

  Už prekes galėsite atsiskaityti kurjeriui pristatymo metu:

  • Pasirinkę LP Express kurjerius galėsite atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele.
  • Pasirinkę DPD pristatymo būdą galėsite atsiskaityti tik banko kortele.

  Atsiskaitymas banko kortele LP EXPRESS terminale

  Apmokėti užsakymą galėsite siuntų terminale, prieš atsiimant siuntą. Primename, kad terminaluose atsiskaityti galima tik banko kortele.

  ESTO lizingas (NAUJIENA)

  Nuo šiol, pirkdami už 60 € ir daugiau, galite pasinaudoti ESTO lizingo paslaugomis ir už pirkinį sumokėti dalimis. Renkantis ESTO 3 ir mokant laiku - be pabrangimo ar papildomų mokesčių. Daugiau informacijos

  Pirkėjų atsiliepimai 0 atsiliepimai (-ų)

  Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 1 žvaigždutė
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

  Savo apmokėtą užsakymą atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje NEMOKAMAI!