Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Patarimai, kaip atlikti veido garinimo procedūrą

  1. Nuprauskite veidą ir pašalinkite makiažą – veido garinimas atveria poras, todėl būtina, kad oda būtų švari. Negalima šveisti veido odos prieš garinimą - tai gali sudirginti odą.
  2. Paruoškite vandenį dubenyje arba savo asmeniniame veido garintuve. Papildomai galite įpilti truputį aromatų ar net žolelių arbatos.
  3. Apie 10 minučių laikykite veidą nukreiptą į garų srovę. Užmerkite akis ir giliai kvėpuokite, leiskite šilumai pažadinti veido odą ir atverti poras.
  4. Kitas žingsnis yra užsitepti veido kaukę, kuri padės pašalinti nešvarumus iš atsivėrusių porų. Molio ar paprasto medaus kaukė yra tikrai veiksminga. Užsitepkite ją ant veido ir palaukite apie 15 minučių, paskui veidą švelniai nuprauskite drungnu vandeniu. Jei neketinate užsitepti kaukės, po garų procedūros tiesiog nuprauskite veidą švariu vandeniu.
  5. Laikas vėl užverti poras! Atlikite tai, kad po veido garinimo nešvarumai neužkimštų jūsų veido odos porų. Naudokite dažiklį, jis jūsų veidui suteiks atspalvio, o šviežias obuolių sidro actas - puikus natūralus dažiklis - išbandykite jį!
  6. Po viso to rekomenduojama pasitepti veido odą drėkinamuoju kremu. Garų procedūra gali išties išsausinti veido odą, todėl šis žingsnis yra svarbus. Naudokite savo mėgstamą odos drėkiklį arba išbandykite minkštinamąjį veido aliejų, pavyzdžiui, kokosų, jojobos ar argano aliejų. Atkreipkite dėmesį į aliejų sudėtį, jog įsitikintumėte, kad jis natūralus ir jame nėra jokių pavojingų cheminių priedų.